O FIRMIE

Celikel North Polska

Firma Celikel, produkująca maszyny rolnicze, została założona w roku 1962 przez Muhsina Turkmena w Boğazlıyan w Turcji. Od początku przedsiębiorstwo zajmowało się produkcja pługów rolniczych, w roku 1985 do asortymentu firmy została wprowadzona maszyna kultywująca, czym przedsiębiorstwo weszło na drogę rozwoju. W roku 1992 firma przeniosła swoje zakłady produkcyjne do miasta przemysłowego Konya, zarówno aby uważniej śledzić rozwój technologii a także aby produkować maszyny o lepszej jakości.

Produkcją maszyn kultywujących prostych i spiralnych, o rożnych rozmiarach, firma zajmowała się do roku 1998. Wtedy tez zauważono, ze na rynku rolniczym brakuje mechanizacji w sektorze zwierzęcym. Dołożono wszelkich starań aby uzupełnić tę niszę, a w wyniku tego działania powstały maszyny: Sieczkarnia kukurydzy, Kosiarka rotacyjna. Silosokombajn, a także inne łączone maszyny, które mogą wykonywać wiele prac w tym samym czasie. Sukces w produkcji maszyn rolniczych zachęcił firmę do wypuszczenia na rynek nowych produktów, W efekcie, w roku 2002 w Turcji, zaprezentowano po raz pierwszy rolnikom maszynę sadzącą Alfalfa, która potrafi wykonać zaplanowany posiew. Już rok później, również w Turcji, zaprezentowano po raz pierwszy rolnikom Wóz paszowy.

Firma Celikiel rozpoczęła produkcję od mieszacza pasz w różnych rozmiarach, w roku 2008 dodano do asortymentu firmy Czochradło dla bydła.

Przedsiębiorstwo nadal kontynuuje swą pracę nad polepszeniem i ułatwieniem pracy rolnika. W swym asortymencie posiada: Sieczkarnie kukurydzy, Silosokombajny, Wozy paszowe, Zbieracz do kostek, Czochradła dla krów, Rozrzutnik obornika, Wielozadaniowa maszyna do pakowania, Ścinacz zielonek oraz Wóz ascenizacyjny.

W 2016 roku, firma Celikel otworzyła swój oddział w Polsce.

Certyfikaty

Jakość produktów, które powstają w zakładzie firmy Celikel, została potwierdzona przez Certyfikat TSEK, wydany przez Turecki Instytut Standardów. Raport zatwierdzony przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Test narzędzi i maszyn rolniczych. Certyfikat Jakości ISO 9001-2000 a także Certyfikaty CE.

Przede wszystkim mając na uwadze wymagania i oczekiwania naszych Klienów, a także ramy praw i warunków firmy nasza Polityka Jakości ma na celu:

  • Produkcję najwyższej jakości produktów o optymalnej cenie,
  • Ciągłe podnoszenie jakości,
  • Poprawa zadowolenia naszych klientów i pracowników,
  • Podnoszenie kwalifikacji i zdolności naszych pracowników,
  • Współpraca z jakościowo najlepszymi dostawcami,
  • Dostosowywanie i inwestowanie w Technologię,
  • Regularne szkolenia wszystkich pracowników w celu ciągłego działania doskonalącego,
  • W przypadku reparacji, szybka i kompetentna obsługa.

 

[Best_Wordpress_Gallery id=”3″ gal_title=”CERTYFIKATY”]

Misja

Naszym celem jest przede wszystkim osiągnięcie pozycji lidera, nadającej trendy na rynku rolniczym, zarówno lokalnym jak i zagranicznym. Chcemy aby nasza firma zaspokajała potrzeby klientów bardziej, niż tego wymagają od wiodącej firmy na rynku.

Zakład produkcyjny

Nasze hale produkcyjne rozmieszczone są na obszarze 20.000 m2. Powierzchnię tą zajmuje 6.000 m2 obszaru otwartego, oraz 14.000 m2 obszar zamknięty. W skład naszego parku wchodzi także budynek administracyjny o powierzchni 1,000 m2.

uretimtesisi3

uretimtesisi4

uretimtesisi2

uretimtesisi1